Nr katalogowy: 18

W. GABRIEL (XIX w.)

Nr katalogowy: 18

Konie, ok. 1850

ołówek, papier; 29 x 40 cm;
sygn. p. d. W. Gabriel V.I. / fecit
estymacja: 1 600 - 1 900 zł