Nr katalogowy: 45

Karol BOCZAR (1880-?)

Nr katalogowy: 45

Słoneczniki, 1914

olej, płótno; 68,5 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: Karol Boczar / 914
estymacja: 3 500 - 4 200 zł