Nr katalogowy: 44

M. MIELŻYŃSKI - zapewne Maciej Ignacy Przecła

Nr katalogowy: 44

Kobieta zrywająca maki, 1919

olej, płótno; 60 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Mielżyński / 19
estymacja: 2 500 - 3 000 zł