Nr katalogowy: 301

Hanna KUR (ur. 1994)

Nr katalogowy: 301

Ogród ornamentalny IV, 2019

litografia, papier; 86 x 86 cm;
sygn., dat. i opisany: "Ogród ornamentalny IV" / linoryt / 2/12 / Hanna Kur / 2019.
estymacja: 800 - 1 200 zł