Nr katalogowy: 39

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 39

Portret kobiety, 1 poł. XX w.

olej, papier; 31 x 24 cm;
nieznaczne przerwania przy krawędziach.
estymacja: 600 - 700 zł