Nr katalogowy: 38

Józef GALEWSKI (1882-1966)

Nr katalogowy: 38

Weranda w wiosennym słońcu, 1965

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. długopisem p. d.: J Galewski 1965;
estymacja: 800 - 1 000 zł