Nr katalogowy: 37

Jan SIKORSKI (1804-1887)

Nr katalogowy: 37

Kwiaty i pies - Pies i kwiaty, 1828

akwarela, papier; 12,5 x 18 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. SIKORSKI-1828.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł