Nr katalogowy: 19

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 19

Clowni

akwarela, papier kremowy, 56 x 68 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Wojtkiewicz.../ 1905
estymacja: 140 000 - 170 000 zł