Nr katalogowy: 6

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 6

Wazon z kwiatami, lata koniec 60. - pocz. 70. XX w.

tusz lawowany, papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. l. g. : Eugeniusz Eibisch;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł