Nr katalogowy: 2

Herman THIELE (1867-?)

Nr katalogowy: 2

Nokturn zimowy, ok. 1910

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 56 x 83 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. (na płycie): Herm. THIELE. BERLIN.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł