Nr katalogowy: 1

Wojciech GERSON (1831-1901) - według, DESMAISONS (XIX w.) - autor litografii

Nr katalogowy: 1

Mazurzy - z cyklu typy regionalne

litografia barwna, papier; 29 x 23 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł