Nr katalogowy: 803

Nr katalogowy: 803

Stolik pomocniczy

Polska, lata 50./60. XX w.
fornirowany orzechem; 76,5 x 67,5 x 42 cm (blat 63 x 42 cm); Z prostokątnym blatem, pod którym półka, a poniżej wnęka
estymacja: 1 300 - 1 500 zł