Nr katalogowy: 464

Krystyna PIOTROWSKA (ur. 1949)

Nr katalogowy: 464

Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata, Pies Pontus i Vincent

akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 74 cm (wymiar odbitki), 65 x 94 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Krystyna Piotrowska 94 (ołówkiem), tytuł l. d.: "P
estymacja: 2 400 - 2 900 zł