Nr katalogowy: 450

Jan WOŁEK (ur. 1954)

Nr katalogowy: 450

Domek wśród drzew, 1991

olej, płótno; 65 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wołek 91.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł