Nr katalogowy: 445

Stefan ROSTWOROWSKI (1921-2000)

Nr katalogowy: 445

Bukiet kwiatów, 1975

olej, płótno; 50 x 36 cm;
sygn. p. g.: Stefan Rostworowski, dat. l. d.: 1975.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł