Nr katalogowy: 444

Maria TARNAWSKA-WÓJTOWICZ (1921-2004)

Nr katalogowy: 444

Bukiet kwiatów, 1969

olej, sklejka; 38 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. TARNAWSKA WÓJTOWICZ 69.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł