Nr katalogowy: 418

Karolina POLAK, (ur. 1979)

Nr katalogowy: 418

Ciszej, 2018

akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł