Nr katalogowy: 413

Aleksandra RUDZKA-MIAZGA (ur. 1972)

Nr katalogowy: 413

Linoskoczek, 2011

olej, akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AR 2011;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł