Nr katalogowy: 412

Joanna BUSZKO, (ur. 1980)

Nr katalogowy: 412

Inny punkt widzenia, 2021

olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. Buszko 2021.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł