Nr katalogowy: 411

Tomasz HAŁADAJ (ur. 1996)

Nr katalogowy: 411

Ja w górach, 2018

olej, płótno; 130 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski, po prawej: HAŁADAJ / HARENDA 2018 / PIERWSZY PLENER, po lewej: "JA W GÓRACH".
estymacja: 2 400 - 2 900 zł