Nr katalogowy: 409

Marlena SZEWCZYK (ur. 1997)

Nr katalogowy: 409

Równowaga kwasowo- zasadowa, 2021

olej, płótno; 120 x 80 cm;
opisany na blejtramie: MARLENA SZEWCZYK 2021.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł