Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)
Nr katalogowy: 408
Cor / Heart, 2013 / 2017
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł