Nr katalogowy: 407

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

Nr katalogowy: 407

Motocyklista

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 2 600 - 3 000 zł