Nr katalogowy: 406

Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)

Nr katalogowy: 406

Ciemna materia 4, 2018

akryl, płótno; 40 x 40 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany: MACIEJ KWIATKOWSKI
estymacja: 2 000 - 2 400 zł