Nr katalogowy: 402

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 402

Wachlarz, 2021

olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Wachlarz" / olej, płótno / 2021.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 5 000 zł