Nr katalogowy: 356

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

Nr katalogowy: 356

Studium cyfry 9, 1986

gwasz, ołówek, akwarela, papier, 34 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Grabowski 1986;
estymacja: 6 600 - 8 000 zł