Nr katalogowy: 332

Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (ur. 1946)

Nr katalogowy: 332

Taniec ognia (Pantomima), 1986

tusz, gwasz, akwarela, papier; 36,3 x 17 cm (dwa połączone arkusze);
sygn. p. d.: K. HILCZER;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł