Nr katalogowy: 330

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 330

Schachspieler (Szachista), 1973

litografia, papier; 60 x 47,5 cm (wymiar kompozycji), 76 x 60 cm ( w świetle passe-partout);
opisana l. d.:Schachspieler 1973 31/150 (ołówkiem), sygn. p. d.: E
estymacja: 3 800 - 4 600 zł