Nr katalogowy: 328

Maria ERDMAN-PRZEŁOMIEC (ur. 1923)

Nr katalogowy: 328

Kompozycja figuralna, 1962

olej, płótno; 65,5 x 81,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Maria Erdman / 1962 r.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł