Nr katalogowy: 327

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

Nr katalogowy: 327

Akt, 1962

olej, płótno; 98 x 130,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Wit. Frydrych 62.
estymacja: 13 300 - 16 000 zł