Nr katalogowy: 325

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 325

Zamek - Będzin, 1999 - 2000

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł