Nr katalogowy: 322

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 322

Pejzaż norweski z Mandal, 1985

olej, płótno; 65 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł