Nr katalogowy: 319

Walter SPITZER (1927-2021)

Nr katalogowy: 319

Malarz i modelka, 1970

olej, płótno; 57 x 38 cm;
sygn. p. g.: W. Spitzer;
estymacja: 6 400 - 7 600 zł