Nr katalogowy: 313

Lucjan ORZECH (ur. 1946)

Nr katalogowy: 313

Kompozycja

olej, płótno; 130 x 97 cm;
opis autorski na odwrocie: 132 x 98 cm / OLEJ ... / Lucjan ORZECH.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł