Nr katalogowy: 312

Mściwój OLEWICZ (ur. 1939)

Nr katalogowy: 312

Dziewięć osób

technika własna (olej, grafika, collage) płótno naklejone na deskę; 140 x 75,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Mściwój Olewicz 85 / 89;
estymacja: 12 000 - 14 400 zł