Nr katalogowy: 310

Łukasz NIEWISIEWICZ (1905-1984)

Nr katalogowy: 310

Maska czarownika z Nigerii, lata 60. XX w.

tempera, płótno; 90,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: lunie (pseudonim artysty);
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
Cena oferowana 4 000 zł