Nr katalogowy: 308

Ildefons HOUWALT (1910-1987)

Nr katalogowy: 308

Kompozycja z postaciami, 1955

olej, płótno; 48 x 63,5 cm;
sygn. I dat. l. d.: I. HOUWALT 1955.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł