Nr katalogowy: 307

Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)

Nr katalogowy: 307

Martwa Natura

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski 1961.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł