Nr katalogowy: 305

Walenty GABRYSIAK (1920-2013)

Nr katalogowy: 305

Srebrosfera II, 1983

olej, płótno; 75 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Gabrysiak 83;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł