Nr katalogowy: 912

Nr katalogowy: 912

Kanapa empirowa

boki od zewnętrznej strony fornirowane wzorzystym mahoniem;
239,5 x 79,5 x 106 cm; Europa Środkowa, lata 30. XIX w.
estymacja: 5 300 - 6 300 zł