Nr katalogowy: 911

Nr katalogowy: 911

Szafka kątowa w stylu Ludwika Filipa

fornirowana wzorzystym mahoniem; 99,7 x 90 x 63,5 cm;
Europa Środkowa, lata 80. XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 300 zł