Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Barek klasycyzujący z kompletem 12 metalowych kieliszków

całość fornirowana różą i mahoniem; 78 x 64 x 48,2 cm;
Paryż, lata 20. XX w.
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Cena oferowana 5 700 zł