Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Stolik - barek art déco

fornirowany drewnem owocowym (czereśnią?) i orzechem, o konstrukcji buczynowej;
64,5 x 70 x 69,5 cm; Europa Zachodnia, ok. połowy XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł