Nr katalogowy: 866

Nr katalogowy: 866

Kabinet w manierze wyrobów antwerpskich XVII w.

drewno (orzech, mahoń), brąz złocony; wys. 68,5 cm; szer. 54 cm; głęb. 29 cm.
Europa Zach., XIX w.? (po renowacji).
estymacja: 9 000 - 10 000 zł