Nr katalogowy: 854

Nr katalogowy: 854

Kantyna podróżna ze szkłami

drewno (orzech, czeczota), intarsje, mosiądz, macica perłowa;
szkło przezroczyste szlifowane; Francja, II poł. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł