Nr katalogowy: 853

Zegarmistrz THURET (warsztat tej familii czynny od 2 poł. XVII w.)

Nr katalogowy: 853

Zegar konsolowy w typie Boulle’a

drewno, brąz złocony, markieteria, emalia, szkło; wys. 68 cm;
Francja, Paryż, Rue des Blancs Manteaux, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 18 000 - 21 000 zł