Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Kompas

brąz grawerowany, złocony; mosiądz srebrzony; średnica ca 7,5 cm.
Niderlandy?, XVII w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł