Nr katalogowy: 839

Firma brązownicza PROSPER ROUSSEL

Nr katalogowy: 839

Żardiniera z amorkami, w stylu Napoleona III

brąz złocony, emalia komórkowa, wielobarwna; wys. 13,7 cm;
Francja, Paryż, Place Vendôme 26, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł