Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Oprawa notatnika z wizerunkiem Kościuszki

kompozycja metali patynowana na brąz; 4 x 21,5 x 11,5 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł