Nr katalogowy: 728

Emil RADKE (czynny 1830 lub 1832 -1868)

Nr katalogowy: 728

Dwie łyżki i widelec deserowe

srebro złocone cechowane; waga 131 g.
Warszawa, lata 40. XIX w.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł